Лідерський прорив року відбувся!
У Форумі взяли участь представники молодіжних громадських організацій, студенти провідних університетів України та всі, хто прагне розвинути в собі лідерський потенціал. Загальна кількість учасників Форуму – 95 осіб.
21-22 травня відбулися 7 тренінгів з розвитку лідерських навичок: емоційного інтелекту, брендингу особистості, ораторського мистецтва, цілепокладання, тайм-менеджменту, командоутворення та проектного менеджменту. Тренерами Форуму «ILead» виступлять Петро Холявчук (Київський інститут Тренінгу), Ірина Загорулько, (тренера компанії ТЦ «Рішення та Перспективи»), Ганна Валенса (Директор Центру «Епоха»), Денис Кириленко (Віце-Президент індивідуального напрямку JCI Kiev), Лілія Набоченко (Президент «Toastmasters Kyiv»), Юлія Бялецька (Віце-Президент з бізнес напрямку JCI Ukraine), Надія Недорезова (HR-менеджер компанії "AtlanticGroup"), Сурія Хабібулліна (керівник відділу тренінгів та розвитку персоналу відділу продажів компанії JT International Ukraine).
Партнерами проекту стали провідні компанії, асоціації та громадські організації, які зацікавлені в розвитку лідерського потенціалу серед молоді. Генеральним партнером проекту стала компанія JTI. Навчальними партнерами стали JCI та Тренінговий Центр «Рішення та перспективи». Інформаційними партнерами стали AEGEE Kyiv, Unistudy, UPGrade, Studnews, «Освітний Портал», Ліга Студентів та Openstudy.
Comments
Post a Comment